Jeronimo-Martin ustępuje z pierwszego miejsca na liście najdziwniejszych imion w Polsce. Zobacz, jak nazwano TEGO chłopca!
Średnia 3 (60%) 3 głosy(ów)

Kiedy ludzie dowiadują się, że za kilka miesięcy zostaną rodzicami, po uczuciu szczęścia, a czasem też wielkiego zaskoczenia, przychodzi czas wyboru imienia.

Każdy chce, by jego pociecha posiadała piękne imię, którym przecież będzie posługiwała się do końca życia. Niektórzy jednak, podążając za dzisiejszą modą, wybierają dla dziecka nietypowe, a czasem wręcz dziwaczne imiona. Nie do końca zważają na to, że dziecko może czuć się w przyszłości niekomfortowo, kiedy będzie się przedstawiać.

Jeronimo-Martin

Do niedawna, na liście najbardziej wyszukanych imion w Polsce, pierwsze miejsce bezkonkurencyjnie zajmował Jeronimo-Martin, który otrzymał imię na cześć właściciela sieci sklepów Biedronka. Kiedy ta informacja pojawiła się w sieci, wywołała falę dyskusji i nie spotkała się z pozytywnym przyjęciem. Wielu internautów krytykowało rodziców za taki pomysł, a ktoś żartobliwie napisał nawet, że bezpowrotnie przekreślili swojemu dziecku karierę w Lidlu.

Niestety, a może stety, mały Jeronimo-Martin musi ustąpić pierwsze miejsce na podium chłopcu, który urodził się 21 września 2017 roku. Dziecko nosi imię… Kendal Pcyman.
Nie, nie pomyliliśmy się w pisowni.

Imię Kendal jest pochodzenia angielskiego i wywodzi się od Doliny rzeki Kent. Może być nadawane zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

Drugie imię, Pcyman, nie widnieje na żadnej liście imion na świecie. To po prostu wytwór wyobraźni rodziców.

Co jeszcze wymyślą ludzie, by ich pociecha miała ”najoryginalniejsze” imię? I czy w tym wszystkim tak naprawdę myślą o dziecku? Odpowiedź nasuwa się niestety sama…


Źródło: faktyoswiecim.pl

Zobacz także – Podczas srogiej zimy kierowca autobusu zauważa chłopca bez czapki i rękawiczek. Mężczyzna natychmiast postanawia działać!


loading...
loading...


Aktualizacja: 12 października 2018