Samotna matka publikuje zdjęcia ze swoimi synami i pisze krótki post do wszystkich kobiet, które posiadają dzieci. Jej słowa trafiają prosto do serca!
Średnia 2.6 (52%) 10 głosy(ów)

Rachel Boley samotnie wychowuje trzech synów, co jest naprawdę sporym i godnym podziwu wyzwaniem. Kobieta często publikuje w internecie zdjęcia ze swoimi pociechami. Napisała też krótką refleksję na temat roli matki w życiu dzieci. I trafiła w sedno!:

Matka jest domem dla swojego syna.

”Matka jest domem dla swojego syna. Kiedy ten zaczyna chodzić, zatacza kilka małych kroków od Ciebie, a potem wraca, po czym zatacza się nieco dalej i znowu idzie prosto w Twoją stronę. Jeśli próbuje zrobić coś nowego, szuka Twojej dumnej twarzy. Jeśli uczy się czytać, będzie czytał tę samą książkę 20 razy, ponieważ jesteś jedyną, która tak często słucha. Kiedy zostanie sportowcem, będzie próbował dostrzec Twoją twarz wśród tłumu. Kiedy jest chory, wzywa zawsze Ciebie.

Gdy będzie już duży, silny i twardy, a w jego oczach pojawią się łzy-przyjdzie do Ciebie; bo człowiek może płakać przed matką bez zahamowania. Kiedy dorośnie i w jego życiu pojawi się nowa kobieta i powstanie nowy dom, Ty nadal będziesz jego matką; jego domem, wiecznie stałym jak słońce. Należy mieć to w swoim sercu, a wszystko będzie dobrze.”

Każda matka z żalem patrzy

Każda matka z żalem patrzy na zbyt szybko pędzący czas. Dzieci stają się z dnia na dzień coraz dojrzalsze, a myśl, że któregoś dnia nie będą potrzebowały matki tak, jak kiedyś, jest bardzo bolesna.

Rachel chce przekonać kobiety, że ich dzieci nadal będą je potrzebować, kiedy staną się dorosłe. Może nie po to, by słuchać czytania czy podać lekarstwo, ale służyć wsparciem i dać radę tak dobrą, jakiej nie udzieliłby nikt inny na świecie. Bo mama jest i pozostaje najlepszą!

Źródło: goodhousekeeping.com

Zobacz także – Na ruchliwej ulicy mężczyzna z całej siły kopie psa w głowę. Nie ma pojęcia jednak, co stanie się za chwilę! oraz 14 zadziwiających faktów ze świata, o których nie mieliśmy pojęcia. Może i Ciebie zaskoczą?


loading...
loading...


Aktualizacja: 30 listopada 2018