Ten mężczyzna dąży do bycia męskim odpowiednikiem lalki Barbie. Poznajcie człowieka, o którym mówi się ”Żywy Ken”!
Średnia 4.2 (84%) 10 głosy(ów)

Rodrigo Alves ma 34 lata i jest znany ze swojej miłości do chirurgii i bezustannego poszukiwania doskonałego ciała. Pochodzi z Sao Paulo w Brazylii, ale posiada też obywatelstwo brytyjskie.

Występując we włoskim programie telewizyjnym potwierdził, że ”jedyną prawdziwą częścią ciała jest jego męskość” i pewnego dnia zastanowi się nad zmianą płci.
opowiastki
„Pewnego dnia, gdy będę się starzeć, mogę zmienić płeć i stać się Barbie!”-powiedział.

Rodrigo znalazł się w świetle reflektorów, kiedy ujawnił pragnienie przekształcenia się w ludzką formę Ken’a (męskiego odpowiednika Barbie) przy pomocy wielu operacji plastycznych, na które wydał już ponad 370 000 funtów.
opowiastki

Do tej pory przeszedł już 51 operacji i 103 zabiegi kosmetyczne, co doprowadziło do nadania mu przydomku „Ludzka Lalka Ken”.

Rodrigo mówi, że jeśli chodzi o występy w mediach, jego celem jest edukowanie ludzi na temat operacji plastycznych i różnych procedur estetycznych.

Ma również nadzieję, że „złamie tabu”, który otacza kosmetyczne ulepszenia, wierząc tym samym, iż pomoże zrozumieć zalety i wady wchodzenia pod nóż.
opowiastki
Lista jego operacji i zabiegów obejmuje:
-usuwanie zmarszczek za pomocą botoxu
-operacja nosa
-liposukcja szczęki
-implanty mięśni brzucha
-wypełniacze na ramionach
-przeszczep włosów
-laserowa redukcja tłuszczu
opowiastki
„Ludzie mówią, że wyglądam tak bardzo fit. Ale kochanie, mój sześciopak jest sztuczny. Mam implanty za 22 tysiące funtów. Moje ramiona też są sztuczne – to wypełniacz. W ogóle nie jestem wysportowany. Nie mogę nawet przebiec mili. Brakuje mi tchu, od razu drżę i w każdej chwili mogę zemdleć. Ale próbuję dalej.” – mówi Rodrigo.
opowiastki
Starsze zdjęcia Rodrigo pokazują o wiele pełniejszą twarz i mniej szczuplejsze ciało – wszystko to zostało „poprawione” przez mężczyznę.
opowiastki

opowiastki

”Żywy Ken” jest dziedzicem kilku nieruchomości w Puerto Banus, które wynajmuje urlopowiczom, a także ma stałą hojną miesięczną emeryturę pozostawioną mu przez swoich dziadków , która zapewnia mu finansowe zabezpieczenie na całe życie.
Rodrigo
Można powiedzieć wiele o jego stylu życia, ale jeśli czuje się szczęśliwy i spełniony dzięki temu, co robi-to zamyka usta wszystkim jego przeciwnikom.

Źródło: thesun.co.uk dailymail.co.uk

Zobacz także – Młoda kobieta przez wiele lat polowała i zabijała zwierzęta. Jej nagła śmierć ucieszyła tysiące osób!


loading...
loading...


Aktualizacja: 4 kwietnia 2019