Włącza kamerę i chce zjeść żywą ośmiornicę! Nie spodziewa się jednak TEGO!
Średnia 3.4 (68%) 10 głosy(ów)

Transmisje na żywo w YouTube stają się coraz bardziej popularne w Internecie: właściciel kanału wideo robi coś śmiesznego, ekscytującego lub ryzykownego przed kamerą i wysyła nagranie bezpośrednio do swoich widzów.

Oczywiście działania te muszą wywoływać wiele skrajnych emocji, aby internauci chętnie odtwarzali nagranie. Przecież twórcy rywalizują o popularność, o widzów, a więc bezpośrednio o wpływy i pieniądze. Aby wyróżnić się na tle innych, musisz wymyślić coś wyjątkowego.

Tak też było w przypadku blogerki z chińskiego miasta Lianyungang, która w sieci używa nicku „Seaside Girl Little Seven”. Otóż młoda kobieta postanowiła zjeść żywą ośmiornicę przed kamerą! Jednak inteligentne morskie stworzenie miało inne plany…kamerą1

„Sannakji” czyli spożywanie żywych mątw, jest kontrowersyjną praktyką narodzoną w Korei. Wijące się zwierzę jest spożywane bez wcześniejszego przygotowania – dla większości ludzi to straszny pomysł.

Sannakji miało być wspaniałym widowiskiem przyciągającym jak najwięcej widzów.
Jednak przed kamerą stało się coś, czego Seaside Girl Little Seven kompletnie się nie spodziewała.kamerą2

Tutaj można zobaczyć niesamowitą wolę przetrwania nieszczęsnej ośmiornicy:

Na początku ośmiornica przyssała się tylko do jej górnej wargi. Blogerka powiedziała widzom, „spójrzcie, jak silna jest jej siła ssąca”. Lecz kilka sekund później morskie stworzenie przyssało się w okolice oczu, co musiało być bolesne, bo dziewczyna cały czas płakała. Pomiędzy przerażonymi piskami mówi widzom, że „to jest bardzo bolesne” i „nie mogę tego usunąć”.

Kiedy w końcu udaje jej się wyrwać z policzka gniewne zwierzę, mówi: „Moja twarz jest oszpecona!”, ale deklaruje też, że zje to w następnym filmie.
Pomimo całego dramatyzmu tej sceny, obrażenia twarzy nie wyglądają zbyt źle – jednak blogerka nie ma co liczyć na wsparcie i współczucie ze strony internautów.kamerą3

Czemu mają służyć tak przerażające praktyki? Robić widowisko z cierpienia jakiegokolwiek żyjącego stworzenia to prawdziwe bestialstwo!

Zobacz także – 5-letnia dziewczynka wyszła na dwór i ślad po niej zaginął. Gdyby nie pomoc dwóch nastolatków, wszystko skończyłoby się tragedią.


loading...
loading...


Aktualizacja: 16 maja 2019