Nastolatek robił masaż serca… wiewiórce!
Średnia 4.7 (94%) 10 głosy(ów)

Prawdziwy charakter osoby ujawnia się, gdy robi to, co właściwe, gdy nikt nie patrzy – lub myśli, że nikt nie patrzy. Taka właśnie sytuacja miała miejsce w USA. To zachowanie młodego człowieka, które przywraca wiarę w dobroć, empatię i współczucie wśród ludzi.

Funkcjonariusze policji Jeremy Halek i Tony Weeks patrolowali Brooklyn Park w stanie Minnesota pod koniec zeszłego miesiąca, kiedy zauważyli samochód zatrzymany na poboczu drogi. Kierowca zaś kucał przy krawężniku, wykonując niewielkie ruchy ramionami. Jeden z policjantów uchwycił kamerą całe zajście, które jak się za chwilę okaże jest kompletnie niespotykane!Chris1

19-letni Chris Felix prowadził samochód, gdy nagle na drogę wyskoczyła wiewiórka. Chris potrącił zwierzę, a ten wspaniały młody człowiek ma tak wielkie serce dla wszystkich małych i wielkich stworzeń, że po prostu nie mógł kontynuować swojej drogi, nawet nie próbując pomóc! Zatrzymał się więc i zaczął wykonywać uciśnięcia klatki piersiowej palcami, część kursu pierwszej pomocy, który odbył w liceum, ale nigdy nie myślał, że kiedykolwiek będzie musiał skorzystać ze swojej wiedzy.

”Nie ma znaczenia, czy to małe życie czy wielkie życie, życie to życie.’‚-powiedział później nasz bohater.

Chris2

Podczas akcji ratowania życia wiewiórka niestety przez dłuższy czas nie reagowała i wydawało się, że wysiłki Chrisa poszły na marne. Nagle jednak małe zwierzątko podniosło się i ku uciesze młodego mężczyzny jak i obu oficerów przemknęło przez trawę w kierunku pobliskich drzew! Uśmiech Chrisa mówi wszystko:Chris3

Funkcjonariusze, którzy mieli okazję widzieć całą akcję pogratulowali Chrisowi wspaniałego zachowania i przybili mu ”piątkę”.Chris4

Miejmy nadzieję, że to doświadczenie sprawi, że wiewiórka będzie spoglądała w obie strony, zanim przejdzie na drugą stronę ulicy. Co do Chrisa, z pewnością nie jest to pierwsze życie, które uratuje, ponieważ planuje karierę medyczną i wygląda na to, że ma fantastyczny start.

Niesamowita reakcja tego młodego człowieka powinna być dla nas prawdziwym przykładem. Dowodem na to, że „Nie ma znaczenia, czy to małe życie czy wielkie życie, życie to życie.”

Obejrzyj ten rozgrzewający serce moment w poniższym filmie i podziel się nim ze znajomymi na Facebooku, by podziękować Chrisowi za uratowanie życia tego maleństwa i by przypomnieć wszystkim, co to znaczy mieć naprawdę dobre serce.

Zobacz także – Wolontariusze nie wierzą własnym oczom, kiedy patrzą na tego kota. On przeżył prawdziwe męki!


loading...
loading...


Aktualizacja: 29 października 2018