Mężczyzna początkowo nie lubił psa swojej żony. Dziś opowiada historię o najwierniejszym przyjacielu rodziny…
Średnia 4.5 (90%) 2 głosy(ów)

Wszyscy mamy czasem uprzedzenia wobec ludzi czy zwierząt – Greg Heynen miał je przed psem swojej żony, Zackem, mieszańcem labradora z pitbullem. Właściwie ta rasa była tak zwanym psem bojowym. Dziś Greg opowiada swoją historię:
opowiastki

„Razem z żoną posiadaliśmy dwa psy, które mieliśmy już zanim się poznaliśmy. Jej pies Zack był mieszańcem pitbulla i labradora, a ja za nim nie przepadałem.
Kiedy urodziła się nasza córka, powiedziałem do żony: „Jeśli przez niego spadnie jej włos z głowy, już go nie ma!”

Przywieźliśmy naszą córkę do domu po raz pierwszy w foteliku samochodowym. Oba psy obwąchały i polizały ją, machając dziko ogonami z radości. Musiałem odciągnąć Zacka od niej, ponieważ nie chciał przestać się z nią witać i jej lizać. Zack natychmiast ogłosił się obrońcą mojej córki, a kiedy kładlismy ją na kocu na podłodze, zawsze był blisko niej i otaczał opieką.

Zack kochał moją córkę całym sercem, a kiedy ona trochę podrosła, kładli się razem do łóżka. W jakiś sposób wiedział, kiedy nadchodzi czas, aby iść na górę i czekał na nią u podnóża schodów, dopóki nie poszła z nim spać.
Pewnego dnia Zack został otruty przez sąsiadów i to był jeden z najgorszych dni w naszym życiu. Widząc, jak żegna się naszą córką, kiedy leżał na podłodze w kuchni, moja żona i ja płakaliśmy. O 8 wieczorem moja córka poszła na schody, aby pójść spać. W tej chwili naprawdę poczuliśmy to, co się stało. Po 5 latach Zack nie pójdzie na schody, żeby odprowadzić ją na górę.

Ale w tym momencie mój pies Sam, który kochał moją córkę równie mocno, wstał, postawił stopę na schodach i spojrzał na nią. Poszli do łóżka i robili tak przez następne sześć lat, aż do śmierci Sama. Każdego wieczoru czekał na nią na schodach.”

Greg

Cóż za wzruszająca historia! Pomimo początkowej niechęci Greg uświadomił sobie, że Zack był najlepszym przyjacielem, jaki mogła mieć jego córka.

Źródło: heftig.club

Zobacz także – 12 trendów mody, które nadejdą wraz z nowym rokiem. Projektanci już wiedzą, co to będzie!

oraz 20 niesamowicie realnych tatuaży 3D. Numer 9 wymiata!


loading...
loading...


Aktualizacja: 15 maja 2019