Pobił 5-latka, bo za szybko otworzył świąteczny prezent. Twierdził, że chciał mu dać lekcję.
Średnia 2.7 (53.75%) 16 głosy(ów)

Okres przedświąteczny to czas kiedy jesteśmy zestresowani, ponieważ mamy dużo obowiązków. Trzeba posprzątać dom, kupić dużo jedzenia, czy prezenty… Często brakuje na to wszystko czasu i dochodzi do różnych sprzeczek, czy nieporozumień.

To była zwykła dziecięca ciekawość. Pięcioletni Ayrian z Okmulgee w USA widząc zapakowane prezenty leżące pod choinką nie mógł się powstrzymać i rozpakował jeden przeznaczony dla niego. Spotkała go za to sroga kara. Parter jego mamy Wesley McCollum (22 l.) zbił go pasem i uderzał po twarzy. Zdjęcia posiniaczonego chłopca mama opublikowała w internecie.
pobity1

Gdy wróciła, nie mogła zrozumieć, dlaczego jej synek leży już w łóżku. To nie było normalne, żeby chłopiec tak wcześnie szedł spać.
Wesley wyjaśnił swojej partnerce, że wysłał chłopca tak wcześnie do łóżka, ponieważ ten bez jego zgody otworzył kilka prezentów świątecznych.
pobity2
5-letni chłopczyk wyznał mamie, że został pobity przez Wesley’a.
Bridgette nie mogła przestać płakać. Jednak nie czekała długo. Wiedziała, co musi robić – zadzwoniła na policję.
Policja od razu zainterweniowała i doszło do aresztowania jej chłopaka. Został on oskarżony o znęcanie się nad dzieckiem. Weasley tłumaczył się, że po prostu chciał ukarać chłopca.
pobity3

Bridgette była z Wesley’em od 10 miesięcy i nigdy wcześniej nie widziała u niego agresywnych zachowań.
pobity4
Kobieta dodała post na Facebooka:

,,Ludzie czasem mają w sobie zło, które się nie pokazuje. Którego nie widać na pierwszy rzut oka. Teraz już to wiem.”


loading...
loading...


Aktualizacja: 27 grudnia 2021