Przykuty do łańcucha, miał odmrożone prawie całe ciało. Pozostawiony na mrozie ledwie przeżył!
Średnia 4 (80%) 1 głosy(ów)

Zima doskwiera nie tylko ludziom. Zwierzęta także cierpią z zimna, zwłaszcza te, które muszą spędzać życie na dworze, często też przykute do łańcucha.

Niestety, zdarza się, że czworonogi umierają z wyziębienia, ponieważ właściciele zostawiają je na zewnątrz w bardzo niskich, minusowych temperaturach.

Wolontariusze z „Detroit Dog Rescue” w USA dostali zgłoszenie od człowieka, który poinformował, iż pies sąsiadów od dłuższego czasu jest pozostawiony na mrozie, a dodatkowo jego opiekunowie nie karmią go regularnie.

Kiedy ratownicy przybyli we wskazane miejsce, zastali poruszający widok. Zwierzak przykuty łańcuchem do budy miał odmrożone łapy, genitalia i brzuch. Został skazany na powolną i bolesną śmierć przez okrutnych ludzi, których nie interesował jego los.
opowiastki

Joey natychmiast został zabrany do kliniki weterynaryjnej, gdzie otrzymał niezbędną pomoc i wreszcie poczuł ciepło… to fizyczne i to od ludzi.
opowiastki
Tymczasem z każdym dniem nabiera sił i energii. Gdyby nie apel sąsiada o pomoc, psiak zapewne poniósłby śmierć w strasznych warunkach.
opowiastki
Oprócz tego, że już nigdy nie zazna uczucia ogromnego zimna, dobrą wiadomością jest fakt, iż byli właściciele zostali oskarżeni o znęcanie się nad zwierzętami. Mamy nadzieję, że otrzymają najwyższą z możliwych kar!
łańcucha

Apelujemy, by nie przechodzić obojętnie przy podobnych sytuacjach. Zadzwońmy po pomoc, kiedy tylko zauważymy trzęsące się z zimna zwierze z łańcuchem przy szyi! Możemy uratować mu życie i uwolnić od cierpienia!

Źródło: facebook.com

Zobacz także – 24 dzieci, które odziedziczyły coś naprawdę specjalnego od swoich rodziców! Numer 9 jest najlepszy! oraz Pomaga seniorom. ZA DARMO odnawia ich mieszkania!


loading...
loading...


Aktualizacja: 27 maja 2019