Sprzedała swoje dzieci za 50 tysięcy! Później kupiła sobie telefon!
Średnia 2.6 (52%) 10 głosy(ów)

Większość rodziców powie, że ich pociechy są bezcenne, jednak pewna matka wie dokładnie, ile kosztują jej własne dzieci.

20-letnia samotna matka z Chin sprzedała swoje nowo narodzone bliźniaczki we wrześniu ubiegłego roku za 65 000 juanów (ok 49 000 zł). Sprzedaż została niedawno odkryta przez lokalną policję podczas dochodzenia w innej sprawie.Sprzedała dzieci1

Kobieta o imieniu Ma, która pochodzi z prowincji Zhejiang, twierdzi, że zrobiła to, ponieważ nie miała pieniędzy na utrzymanie i była bardzo zadłużona. Według niej rodzice odmówili jej pomocy, ponieważ nie wzięła ślubu z ojcem dzieci. Zaś ojciec bliźniąt, znany tylko jako Wu, podobno odmówił wzięcia odpowiedzialności za dzieci.

Kiedy maluchy przyszły na świat, Ma postanowiła je sprzedać, by spłacić swoje zadłużenia i kupić telefon komórkowy. Kiedy ojciec dowiedział się o całej sytuacji, zażądał od kobiety połowy kwoty uzyskanej ze sprzedaży.

Sprzedała dzieci2

Kiedy para została aresztowana okazało się, że wydała już wszystkie pieniądze. Po dalszym dochodzeniu policji udało się znaleźć dzieci sprzedane dwóm rodzinom w prowincji Anhui i ponownie połączyć je z krewnymi. Obecnie bliźnięta są pod opieką rodziców Ma.

Sprzedawanie dziecka jest rzeczą nieludzką i nie podlega żadnemu usprawiedliwieniu. Sąd nie wydał jeszcze wyroku, jednak za handel dziećmi w Chinach można trafić do więzienia nawet na 10 lat.


loading...
loading...


Aktualizacja: 18 września 2019