W wieku 24 ważyła 300 kilogramów, aż wreszcie postanowiła, że musi zmienić swoje życie. Zobacz jak wygląda dziś!
Średnia 1 (20%) 3 głosy(ów)

Amber Rachdi z Troutdale (USA) przez całe życie nie zwracała uwagi na to, co je i w jakich ilościach, aż w końcu w wieku 24 jej waga wskazywała 300 kilogramów. Ogromna otyłość doprowadziła do tego, że młoda kobieta nie była w stanie samodzielnie chodzić i potrzebowała stałej opieki przy codziennych czynnościach. Amber od dawna wiedziała, że nie może tak dłużej żyć, lecz rodzice i chłopak z którymi mieszkała, zachęcali ją do kontynuowania jedzenia…

Dziewczyna była sama z kolosalnym-dosłownie, problemem.
opowiastki
Kiedy wyjeżdżała z domu na wózku elektrycznym, to tylko po to, by kupić rel=”nofollow”jedzenie. Jej partnerowi nie przeszkadzała skrajna otyłość, lubił ”pełne kobiety” i każdego dnia namawiał dziewczynę do pochłaniania wielkich porcji posiłku.
opowiastki

Jednak pewnego dnia 24-latka zdecydowała, że musi coś zmienić, nawet, jeśli nie otrzyma wsparcia od bliskich osób.

Wzięła udział w programie telewizyjnym ”Moje życie z nadwagą” i przełamała swoją największą barierę-pokazała publicznie tysiącom widzów, jak wygląda.
opowiastki
Ten ważny krok niestety nie przyniósł żadnych rezultatów, ponieważ Amber nadal spożywała kilka gigantycznych posiłków i pochłaniała ogromną ilość słodyczy. Im gorzej się czuła sama ze sobą, tym więcej jadła, ponieważ jak na ironię to właśnie w jedzeniu szukała pocieszenia.

Ważąc niewyobrażalne 300 kilogramów, chcąc wsiąść do samochodu, jej chłopak musiał najpierw wyjmować przednie siedzenie.
opowiastki
Wkrótce potem młoda kobieta powtórnie podjęła próbę zmiany swojego życia. Zdecydowała się na operację zmniejszenia żołądka, która była jej ostatnią deską ratunku. Umówiła się ze specjalistą, aby uzyskać więcej informacji na temat możliwości działania.

Kiedy po raz pierwszy spotkała się z lekarzem, dr Nowzoradan powiedział jasno, że jeśli w ogóle chcą myśleć o operacji, Amber musi schudnąć 10 kilogramów i udowodnić, że jest zdeterminowana do walki.

Młodej kobiecie naprawdę zależało na utracie wagi i wyjechała nawet do Houston, by być bliżej lekarza.

Zaczęła jeść zdrowsze posiłki, próbowała sama przejść kilka kroków, nawet, jeśli powodowało to ból. Po niedługim czasie Amber przekonała się, że ciężka praca zawsze popłaca, ponieważ w ciągu trzech miesięcy straciła 8 kilogramów i doktor zgodził się na operację. To był nowy etap.
Amber
Siedem miesięcy po udanej operacji, Amerykanka schudła ponad 40 kilogramów. Motywowana swoimi sukcesami, kontynuowała ciężką pracę i zaczęła uprawiać sport, a rok po pierwszej wizycie ze swoim lekarzem, jej waga zmniejszyła się o 65 kilogramów.

Również w życiu codziennym powoli następowały duże zmiany: Amber mogła ponownie prowadzić samochód i planowała również wrócić wkrótce do pracy.

Dr Nowzaradan był po wrażeniem przemiany u swojej pacjentki oraz jej wielkiego zaangażowania i zgodził się na usunięcie nadmiaru skóry przy wadze 120 kilogramów.

Amber cały czas utrzymywała swój nowy, zdrowy styl życia, a dodatkowo odbywała spotkania z terapeutą, który uczył ją jak radzić sobie ze stresem bez podjadania.

Po latach, w których czuła się nieszczęśliwa, w końcu poczuła, że wraca do życia. Jej metamorfoza jest niesamowita. Aż trudno uwierzyć, że na zdjęciu poniżej jest ta sama osoba, którą widzieliśmy na pierwszej fotografii. Dzisiaj piękna, uśmiechnięta i promienna.

Konsekwencja w działaniu, niezłomność, cierpliwość i samozaparcie-to wszystko sprawiło, że Amber pokonała niezwykle ciężką drogę. Jesteśmy pewni, że z jej silną wolą, straci kolejne kilogramy i osiągnie upragniony cel.

Źródło: instagram.com youtube.com teepr.com dailymail.co.uk

Zobacz także – 25 najbardziej fantastycznych hoteli świata. Są bezkonkurencyjne!

oraz 10 pięknych ludzi, którzy przyciągają wzrok na ulicy!


loading...
loading...


Aktualizacja: 4 maja 2019