Wyrodna matka trzymała dzieci wśród zgniłego jedzenia i ludzkich odchodów!
Średnia 3.2 (63.08%) 13 głosy(ów)

Zszokowany właściciel odkrył zgniłe jedzenie, pleśń i ludzkie odchody porozrzucane w domu, który wynajmował matce i jej czworgu dzieciom.

Już od progu czuć było odrażający fetor, a wszystkie pomieszczenia w domu wypełnione były śmieciami. 43-letni Shahin Miah powiedział, że bez rezultatu próbował sprawdzić stan domu przez pięć miesięcy. Kiedy wreszcie mu się to udało, spotkał się z tak obrzydliwym zapachem, że zawrócił i zwymiotował na podjazd.Wyrodna matka1

Powiedział: „Wszędzie były śmieci. Wszędzie było jedzenie. Nie było dostępu do kuchni i łazienki, ponieważ na podłodze leżała ludzka kupa”.

Dom w Birmingham (Anglia) był w pełni umeblowany, gdy Shanin wynajął go kobiecie z dziećmi. Teraz mężczyzna mówi: „Zostało tylko jedno łóżko z ludzką kupą i brudem”.Wyrodna matka2

43-latek przyznał, że martwi się o dobro czworga dzieci, które musiały żyć wśród stosów puszek, odpadów domowych i pleśni. Dodatkowo musi zapłacić teraz 2000 funtów, aby dokładnie oczyścić i zdezynfekować swoją nieruchomość.Wyrodna matka3

Mężczyzna mieszka na tej samej ulicy i powiedział, że na początku nie miał problemów ze swoją najemczynią, opisując ją jako „inteligentną kobietę”. Ale sytuacja pogorszyła się rok temu.

Powiedział: „Nigdy nie otwierała okien ani nie odsłaniała zasłon. Nigdy nie wystawiała pojemników na śmieci we właściwy dzień. Zacząłem coś podejrzewać, kiedy poszedłem ją odwiedzić, a ona mnie nie wpuściła. Powiedziała, że jest zajęta i wychodzi. Tak było za każdym następnym razem.”


Wyrodna matka4

Shahin przypomniał sobie, jak cztery miesiące temu skontaktowała się z nim firma gazownicza po tym, jak nie udało im się zastać najemcy.Wyrodna matka5

„Ludzie od gazu powiedzieli mi, że przez miesiąc nie było w domu gazu – jak więc ona mogła przeżyć? Dzwoniłem do niej, ale nigdy nie odbierała.”

Wyrodna matka6

Shahin wciąż próbował skontrolować, co dzieje się w jego domu, ale kobieta nigdy nie wpuściła go do środka. W końcu powiedziała mu, że wyjeżdża pod koniec sierpnia. Zostawiła dom w opłakanym stanie, nie informując, dokąd się przeprowadza.


loading...
loading...


Aktualizacja: 12 września 2019