11-latka założyła do szkoły nową sukienkę, a nauczyciel kazał jej iść do domu i się przebrać. Nie uwierzysz, dlaczego!
Średnia 4.3 (86.67%) 6 głosy(ów)

W każdej szkole panują inne zasady dotyczące ubioru uczniów. Jedne z placówek przymykają oko na nie zawsze odpowiednie stroje, inne zaś konserwatywnie pilnują, by uczniowie przestrzegali reguł dotyczących odzieży.

Niestety, 11-letnia Vegas na własnej skórze przekonała się, że nawet schludna garderoba może nie spodobać się nauczycielom ze Lockwood Elementary & Eileen Johnson Middle School.

opowiastki

To właśnie na lekcje do tamtejszej szkoły, dziewczynka ubrała sukienkę z wielkimi różowymi kwiatami, która wyglądała na niej bardzo dobrze. Uczennica założyła dodatkowo szare leginsy, co czyni cały strój całkowicie odpowiednim do wspomnianego wcześniej miejsca.

Tak również myśleli jej rodzice, lecz jeden z nauczycieli miał inne zdanie.

Nakazał dziewczynce natychmiast iść do domu i wrócić w ”odpowiednim stroju.”

Nic dziwnego, że nie wiecie o co chodzi, ponieważ problem okazał się być absurdalny i całkowicie niezrozumiały.

Chodziło o to, że Vegas miała odsłonięte ramiona, co jak twierdzi nauczyciel, który powołał się na regulamin, może być rozpraszające.

sukienkę

Po całym zajściu 11-latka była niesamowicie zawiedziona i rozżalona, ponieważ sukienka, którą dostała od siostry bardzo przypadła jej do gustu i planowała często zakładać ją do szkoły.

Niestety nie będzie mogła ubierać jej na lekcję, ale mamy nadzieję, że nie zalegnie w szafie, ponieważ Vegas wygląda w niej naprawdę pięknie!

Zobacz także – Oboje zostali przygarnięci przez tych samych ludzi. Oboje też stworzyli wyjątkową przyjaźń, która nie zważa na żadne różnice! oraz Pies spotyka się z lekarzem, który ocalił mu życie. Jego reakcja Cię poruszy!


loading...
loading...


Aktualizacja: 25 kwietnia 2019