Stosując ten preparat pozbyłam się żylaków w ciągu kilku dni.
Oceń ten post

Kobiety są zazwyczaj najbardziej dotknięte tym problemem, zwłaszcza po osiągnięciu określonego wieku.

żylaki

Na początku żylaki może i nie są tak uciążliwe, ale  z upływem czasu mogą wywoływać uczucie ciężkości i bólu w nogach. Dlatego musimy zwrócić uwagę na ten problem, zanim będzie za późno. W tym artykule przedstawimy bardzo użyteczny środek przeciw żylakom.

Ocet jabłkowy i zielony pomidor przeciwko żylakom:

Poprzez wymieszanie octu jabłkowego i zielonego pomidora powstaje potężny środek przeciw żylakom. Jest w stanie zmniejszyć stan zapalny i poprawić krążenie. Stosuje się go zewnętrzne, ale witaminy i minerały w nim występujące penetrują skórę dając niesamowite efekty. Dzięki nim wyeliminujemy płyny i toksyny zatrzymywane w tkankach.

Leczenie żylaków:

Zanim powiem, jak przygotować tą miksturę musimy poinformować, że ocet, którego używasz powinien być w 100% organiczny. Gdyż inne nie mają pewnych niezbędnych składników odżywczych. Ponadto, ze względu na ich kwasowość trzeba będzie zmieszać je z równą częścią wody, tak aby nie podrażnić skóry.

Składniki:

Ocet jabłkowy (1 szklanka) 
Zielone pomidory (5 sztuk) 
Szklana butelka z nakrętką 
Bandaż

Przygotowanie stosowanie:

Na początek musimy pokroić zielone pomidory w plasterki i wrzucić do słoika. Następnie zalać octem jabłkowym i odstawić na 48 godzin w chłodnym i ciemnym miejscu.

Po 48 godzinach nakładamy plasterki pomidora na żylaki, owijamy bandażem i pozostawiamy na 40 minut, po tym czasie usuwamy pomidory i spłukujemy zimną wodą. Proces ten należy powtarzać codziennie przez 2 tygodnie.

Dzięki temu prostemu procesowi można zapomnieć o żylakach i problemach związanych z krążeniem.


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019