,

”UMRZESZ!” krzyczy mężczyzna i rzuca swoją dziewczynę na podłogę. Potem rozgrywa się prawdziwy koszmar…


Melody Moon i Jamie Mitchell znali się już od wczesnych lat szkolnych. Wiele lat później pojawiła się między nimi iskra miłości i zostali parą. Ale po niespełna roku bycia razem, związek ten nabrał dziwnych cech…

Początkowo Melody była bardzo zakochana i spędzała dużo czasu z Jamie. Pomimo tego, że coraz częściej ją zawodził, zawsze mu wybaczała po jego czułych przeprosinach i obietnicy poprawy.

Widząc, że brnie to w złym kierunku, przyjaciele młodej kobiety próbowali ratować ją od toksycznego związku, ale ona zaślepiona miłością nawet nie chciała ich słuchać.
koszmar1

Melody nawet zrezygnowała z pracy w pubie, by mieć więcej czasu dla ukochanego. Pewnego dnia Jamie chciał spotkać się z nią w pomieszczeniu znajdującym się nad pubem, a kobieta chętnie się zgodziła. Okazało się być to wielkim błędem…

”Jamie rzucił mnie na podłogę i objął moją szyję rękoma. Umrzesz, powiedział i pociągnął mnie za włosy na sofę. Mówił, że pogryzie mnie tak, że już nigdy nikt na mnie nie spojrzy. W jego twarzy była czysta nienawiść. Nagle jego zęby wbiły się w moją rękę, policzki, usta i uszy…”

Skutki ataku były ciężkie: prawy oczodół, nos i kości policzkowe Melody zostały złamane. Miała także obrażenia na całym ciele.
koszmar2
”To było tak, jakby ktoś próbował mnie zjeść żywcem”-wspomina 25-latka.

Kiedy zobaczyła się w lustrze początkowo nie rozpoznała własnej twarzy. Melody bała się, że jej chłopak miał rację i nikt nie będzie chciał jej oglądać.

”Wyglądałam jak potwór.”-mówi.

Melody po strasznym wydarzeniu ma liczne blizny na całym ciele.
koszmar3
Oczywiście oprócz ran fizycznych, jej były chłopak pozostawił niezadarty ślad w psychice. 25-latka cierpiała na zespół stresu pourazowego i musiała pójść do psychologa.
koszmar4

Sprawca przeraźliwego ataku został skazany na dwa i pół roku pozbawiania wolności. Sąd wydał także zakaz zbliżania się do Melody.

Kobieta wciąż stroni od nowych znajomości, ponieważ zmaga się ze zmienionym wyglądem po ataku.

Jeżeli Ty lub ktoś z Twojego środowiska jesteście ofiarą przemocy, nie wahaj się poprosić o pomoc.

Kiedy jeden z partnerów dopuszcza się agresji to najwyższy czas, aby zakończyć chory związek.

Najlepiej zrobić to już na początku, by potem uniknąć poważnych konsekwencji tak jak w przypadku Melody.

Źródło: ddailymail.co.uk