Manicure japoński-korzyści i samodzielne wykonanie
Oceń ten post

Manicure japoński wzmacnia naturalną powierzchnię paznokcia, dodaje piękny połysk, wzmacnia paznokieć i zapewnia naturalne odżywianie. Preparat składa się z: witaminy A + E, keratyny, pyłku pszczelego i krzemionki z Morza Japońskiego. Ponad sto lat temu japońska arystokracja odkryła sekrety manicure, które zapewniły paznokciom delikatny połysk rzadkiej różowej perły.

manicure japoński
infokiskunfelegyhaza.hu

Ważne informacje na temat manicure:

Manicure japoński polecany jest szczególnie w przypadku paznokci, które są kruche, łamliwe i rozdwajają się. Terapia oparta jest na subtelnym masażu z użyciem odżywczej pasty do powierzchni paznokcia. Następnym krokiem jest zabezpieczenie pasty warstwą pudru.

manicure japoński
infokiskunfelegyhaza.hu

Pasta używana do manicure japońskiego zawiera składniki i witaminy, które wiążą wodę, ułatwiają przenikanie innych substancji i mają znaczący wpływ na równowagę wodno-tłuszczową. Głównym zadaniem pasty jest odżywianie słabego paznokcia. Proszek natomiast chroni przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak woda lub detergenty. Po zastosowaniu tych produktów, paznokieć staje się przyjemny, gładki, o jedwabistym połysku. Różowa poświata na paznokciu trwa do 2 tygodni.

Jak długo trwa zabieg?

Czas trwania zabiegu w salonie kosmetycznym wynosi około 30 minut i warto go powtarzać co 2-3 tygodnie.

Ile kosztuje?

Manicure japoński możesz też zrobić samodzielnie! Zestaw do manicure „P.Shine” można kupić już od 99zł.

W skład zestawu wchodzi:
– pasta P.Shine (zielona) 8 g
– puder P.Shine (różowy) 5 g
– zielona polerka P.Shine
– różowa polerka P.Shine
– trzy polerki dwustronne
– szpatułka plastikowa
– pilniczek

manicure japoński
infokiskunfelegyhaza.hu

Manicure japoński KROK PO KROKU:

1. Przed wykonaniem zabiegu wystarczy zmatowić płytkę paznokcia pilniczkiem dołączonym do zestawu, aby odsłonić kanaliki prowadzące w głąb płytki, dzięki czemu pasta z witaminami doskonale w nią wniknie.
2. Następnie nadaj paznokciom ulubiony kształt za pomocą dwustronnego pilniczka i odsuń skórki plastikową szpatułką.
3. Weź do ręki zieloną pastę „1 PASTE“ i wetrzyj ją energicznie w płytkę paznokciową za pomocą specjalnej, wykonanej ze skóry jelenia, zielonej polerki.
4. Aby zabezpieczyć składniki zawarte w paście i pozwolić im głęboko wniknąć w płytkę paznokciową, wetrzyj w paznokcie puder „2 POWDER“ za pomocą przeznaczonej do tego różowej polerki.

Zobacz także – Detale mody, które odmieniają zwykłą stylizację. Masz je wszystkie?


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019