15 zdjęć kotów przed i po adopcji. Są nie do poznania!!
Średnia 4.8 (95.65%) 23 głosy(ów)

W przeciwieństwie do psów, koty są bardziej samotnikami, które chadzają własnymi ścieżkami. Nie oznacza to jednak, że są niezniszczalne. Te cudowne stworzenia również potrzebują pomocy, opieki i miłości. Poniższe szesnaście przykładów wyraźnie to pokazują.
Te koty spotkało wiele nieszczęść, a co najgorsze – były wtedy same, bez swojego człowieka. Cierpiały z powodu chorób i głodu, dopóki nie pojawili się ludzie o wielkich sercach, chcący im pomóc i dać to, na co zasługują. Niektóre ze zwierząt są dziś ledwo rozpoznawalne! Zobaczcie sami:

„Feniks pokryty był gorącą smołą, kiedy został uratowany z ulicy. Niemal miesiąc później znów wygląda fantastycznie.”

kot

„Nasz słodziak! Był chudym kociakiem ulicznym w Nowym Orleanie, a teraz mieszka jak książę w Paryżu!”

”Ta dwójka została uratowana z ulicy i jest tak nierozłączna jak w dniu, w którym ich znalazłem”.

„Był bezdomny, kiedy znalazłem go z przyjaciółmi. Miał najgorszy świerzb, jaki do tej pory widzieliśmy (wszyscy studiujemy weterynarię). Miał także roztocza, infekcje grzybicze i wypadło mu trochę futra. Występowały również nawracające infekcje ucha i oka. Rok i szereg zabiegów później znów olśniewa.”

„Ten kociak doznał urazu szczęki i miał zostać uśpiony. Pracowałem na pełny etat i nie mogłem się nim zająć. Mój przyjaciel zabrał go do lekarza i zajął się nim później. Każdej nocy wstawał co dwie godziny, aby go nakarmić. Dziś ten piękny kot jest nie do poznania!”

„Kira była na wpół zagłodzona i bliska śmierci, kiedy znaleziono ją na farmie. Po miesiącu jest szczęśliwa jak nigdy”

„Dwa lata temu poszedłem do schroniska i poznałem kota o imieniu Sonny, którego nikt nie chciał adoptować, ponieważ miał trzynaście lat, był pełna pcheł, miał wiele zgniłych zębów, które trzeba było usunąć. Zabrałem go do domu tego dnia – to była najlepsza decyzja w moim życiu.”

„Odkryłam Melvina na wysypisku śmieci. Pierwszej nocy spał na mojej piersi. Nawet sześć lat później wciąż jest to jego ulubione miejsce…”

„Albus został znaleziony głodujący na ulicach Kairu. Inne koty uliczne nie chciały pozwolić mu jeść. Dziś jest rozpieszczany do granic możliwości”

„Roadrunner w dniu, w którym zabrałem go z ulicy i w dniu, kiedy był już całkowicie zdrowy i szczęśliwy”

„ Mój syn i ja znaleźliśmy ją na poboczu drogi. Ktoś ją porzucił. Była chuda i pełna pcheł. Ostatnie zdjęcie zostało zrobione trzy miesiące po tym wydarzeniu.Jest po prostu najsłodszym kotkiem na świecie. ”

„Musiałem walczyć z żoną, aby nie zostawiać go w schronisku. Bała się, że będziemy musieli zapłacić za niego wysokie koszty leczenia lub że wkrótce umrze, ponieważ był tak słaby. Okazało się, że potrzebował tylko jedzenia i całusów. ”

„Tak przebiegała jego wielka metamorfoza”

„To jest BenBen. Miał zostać uśpiony, ale my go adoptowaliśmy i dziś ma się naprawdę świetnie!”

„Kiedy zobaczyłam Selę po raz pierwszy, była chora, miała niedowagę i pchły. Dziś obchodzimy rocznicę jej adopcji.”

Radują nam się serca, gdy widzimy takie cudowne przemiany!


loading...
loading...


Aktualizacja: 21 lutego 2020