Kancelaria ogłasza konkurs na walentynki. Nagroda? NIE ZGADNIECIE!
Oceń ten post

Dla spełnionych par Walentynki to czas świętowania: prezenty, kolacje we dwoje i czas spędzony na celebrowaniu swojej miłości. Ale 14 lutego to również dzień, gdzie wszystkie nieszczęśliwe pary rozpamiętują każdy powód, dzięki któremu ich uczucie wygasło bezpowrotnie.

Dlatego firma prawnicza z Tennessee postanowiła zaoferować bezpłatny rozwód szczęśliwemu (lub pechowemu) klientowi, który nie może się doczekać pożegnania się ze swoim małżonkiem.1

Kancelaria Povers Law Firm of Crossville wybiera osobę ubiegającą się o rozwód i zaoferuje jej bezpłatne usługi prawne.

„Jest wielu ludzi, którzy pozostają w związku małżeńskim tylko dlatego, że ich na to nie stać. Rozwody są bardzo drogie. Zwykle koszt zaczyna się od 1150 dolarów i nie każdy ma takie pieniądze, aby złożyć pozew ” – powiedział Timothy Sexton , asystent prawny w kancelarii.

„Podczas pandemii koronawirusa i niekończącym się pobycie w domu niektórzy ludzie mogli osiągnąć punkt krytyczny i potrzebować wolności, dlatego oferujemy im tę możliwość.”2

Jednak kwalifikują się tylko mieszkańcy Tennessee. Zainteresowani mają czas do 15 lutego, by wysłać e-mailem swoją historię wyjaśniającą dlaczego chcą rozwodu. Zwycięzca zostanie wybrany 19 lutego.

Oczywiście kancelaria określa, że ​​rozwód musi zostać zaakceptowany przez obie strony i tylko w niewielkim stopniu może wiązać się z kwestiami opieki nad dzieckiem.

Trzeba przyznać, że konkurs jest wyjątkowy, a nagroda bardzo nietypowa!


loading...
loading...


Aktualizacja: 28 stycznia 2021