Mała foka z niezwykle pięknymi oczami wychodzi z wody i wpada pod samochód. Zobacz, jak dziś miewa się to urocze zwierzę!
Średnia 5 (100%) 1 głosy(ów)

27 stycznia 2018 roku, mała foka z niezwykle dużymi, pięknymi oczami wpadła na bardzo niebezpieczny pomysł: wyskoczyła z wody i próbowała przejść przez ruchliwą dwupasmową drogę bez wyraźnego powodu.
opowiastki
Przechodnie początkowo ze zdziwieniem przyglądali się nieustraszonemu zwierzęciu, by chwilę później wkroczyć na ratunek i sprowadzić fokę z powrotem do wody.

Jednak ona nie poddała się i rozpoczęła drugą, identycznie ryzykowną próbę. Niestety, tym razem na miejscu nie było osób, które mogłyby przemieścić ją do jej naturalnego środowiska. W ten sposób foka nie miała już żadnych przeszkód, by wejść na ulicę, gdzie oczywiście natychmiast została potrącona przez samochód.

opowiastki
Niedługo później pewien mężczyzna znalazł ranne zwierzę na poboczu drogi i szybko zabrał go do pobliskiej organizacji opieki nad zwierzętami, gdzie bezzwłocznie zajęto się małą poszukiwaczką szalonych przygód.

Na szczęście w jakiś cudowny sposób nie miała otwartych ran ani złamanych kości; co prawda ucierpiało jedno oko, ale profesjonalna opieka i lekarstwa sprawnie opanowały ten problem.
opowiastki
Lekarze zauważyli również, że foka, która prawdopodobnie urodziła się rok temu, była bardzo niedożywiona i słaba. Jednak pacjentka szybko odzyskała siłę i aktywność poprzez dobrą opiekę i odpowiednie odżywianie.

Poniższy film przedstawia naszą żywiołową bohaterkę, radośnie pluskającą się w wannie:

Jeśli powrót Yody (takie imię otrzymała od swoich opiekunów) do zdrowia będzie trwał tak szybko, jak dotychczas, to wkrótce powróci do swojego naturalnego domu.

No cóż, mała, powodzenia i niech moc będzie z Tobą!

Źródło: youtube.com cbc.ca

Zobacz także – 11 zwierząt, które są bardzo wdzięczne swoim wybawcom. Poruszające zdjęcia!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019