Skandaliczna opieka w domu spokojnej starości! [ZDJĘCIA!]
Średnia 3.7 (73.33%) 9 głosy(ów)

Jeśli starsi ludzie wymagają szczególnej opieki, a ich krewni nie mogą lub nie mają czasu, by im jej zapewnić, decyzja o umieszczeniu ich w dobrym domu spokojnej starości nie jest łatwa, ale z pewnością właściwa.

W końcu każdy chce, aby ukochana osoba otrzymała właściwą opiekę, której potrzebuje przez całą dobę, aby czuć się bezpiecznie i swobodnie.

Ale kiedy James Brown odwiedził swoją 80-letnią matkę Esther w domu spokojnej starości w Canton (USA), był przerażony stanem, w jakim znalazł starszą kobietę. Towarzyszyła mu pastorka Julia Wiggins, którą Esther znała od dawna i nie mogła się już doczekać, by ponownie ją zobaczyć.domu spokojnej starości1

Ale kiedy James i Julia weszli do środka, byli zaskoczeni. W sali zastali staruszkę na wózku inwalidzkim siedzącą przy stole, z twarzą osuniętą na poduszkę. Sapnęła ciężko i próbowała podnieść głowę, ale była na to wyraźnie zbyt słaba.domu spokojnej starości2

”To moja matka!” – zawołał James z niepokojem i podbiegł do niej. Julia pospieszyła mu z pomocą. Esther rozpoznała głos swojego syna i próbowała z całej siły podnieść głowę i spojrzeć na niego, ale na próżno. Nie była w stanie tego zrobić.

James i Julia wezwali pomoc tak szybko i głośno, jak to tylko możliwe, ale przyjście kogoś z personelu zajęło prawie 10 minut. Mimo szoku, jaki wywołał u Julii ten widok, kobieta zrobiła dwa zdjęcia całej tej tragicznej sytuacji. Wyczuła, że ​​wraz z Jamesem będą potrzebowali dowodu na to, co tutaj zobaczyli.domu spokojnej starości3

Rodzina Brown natychmiast złożyła skargę na dom opieki, ale dochodzenie w tej sprawie zostało umorzone, ponieważ nie znaleziono dowodów na zaniedbywanie podopiecznych. Odwołanie od tej decyzji zostało oddalone.

Rodzina Esthery jest oburzona i nie chce zostawić tej sprawy bez wyjaśnienia. Julia udostępniła przerażające zdjęcia na swojej stronie na Facebooku, aby zwrócić uwagę na warunki w dość prestiżowym i drogim domu opieki.

domu spokojnej starości4

”To miał być jeden z najlepszych domów opieki” – pisze. Jej słowa opisujące to, czego James i ona musieli doświadczyć w Altercare Nobles Pond, zostały udostępnione ponad 20 000 razy.

Miejmy nadzieję, że upublicznienie tak ogromnych zaniedbań doprowadzi do tego, że osoby odpowiedzialne za skandaliczną opiekę na chorymi poniosą odpowiednią karę.

Zobacz także – Narkoman kradnie jej portfel z torebki. 5 lat później kobieta otrzymuje od niego list…


loading...
loading...


Aktualizacja: 13 marca 2019