Płaci alimenty na nie swoje dzieci. Nawet testy DNA nie przekonały prokuratury!
Średnia 4 (80%) 3 głosy(ów)

Małżeństwo nie zawsze oznacza miłość do końca życia. Dziś ludzie coraz częściej decydują się na rozwód, nawet po bardzo krótkim okresie od czasu zaślubin.

O takim rozwiązaniu postanowił również Pan Paweł i jego była już żona.

Paweł

Para rozstała się po zaledwie roku małżeństwa, ale do dnia dzisiejszego mężczyzna musi płacić za błąd, jakim był związek z byłą partnerką.
Pisząc płacić, mamy na myśli dosłowne znaczenie tego słowa, ponieważ Pan Paweł co miesiąc reguluje zobowiązanie w postaci alimentów na nie swoje dzieci!

28-latka i jego ex żonę łączyła trójka dzieci. Krótko po rozwodzie okazało się, że mężczyzna jest ojcem tylko 5-letniej dziewczynki. Pozostała dwójka nie jest jego biologicznym potomstwem, o czym była małżonka nie zamierzała go poinformować .

Po wykonaniu testów DNA, które jednoznacznie pokazują prawdę tak długo skrywaną przez kobietę. Pan Paweł oddał sprawę do sądu i żądał unieważnienia ojcostwa, a co za tym idzie wycofania alimentów na dwójkę dzieci.
Jednak prokuratura w Lublinie uznała, że zebrane przez niego dowody nie są wystarczające, ponieważ ”Być może próbki zostały pobrane w nieodpowiedni sposób, a dodatkowo na badanie, które będzie brane pod uwagę, musi wyrazić zgodę matka dzieci.

Pan Paweł wciąż więc wykłada pieniądze na dzieci, które nie są jego, a ich matka ani myśli tego zmieniać, ponieważ niewątpliwie wygodnie jej w takiej sytuacji.

Kiedy sprawiedliwości stanie się zadość? Mamy nadzieję, że jak najszybciej, a 28-latek wreszcie wygra tę nierówną batalię!

Źródło: polsatnews.pl wiadomosci.wp.pl interwencja.polsatnews.pl

Zobacz także – Policjant przyjmuje zgłoszenie o molestowaniu dziecka. Po tej interwencji życie jego rodziny zmienia się na zawsze!


loading...
loading...


Aktualizacja: 13 września 2018