Matka opisuje łamiące serce ostatnie pożegnanie swojej 4 letniej córki. POPŁACZESZ SIĘ!
Średnia 2 (40%) 1 głosy(ów)

Kiedy Jazz-Roxanne Cawthorne wspomina swoją małą córeczkę Darcee, zawsze kręci się jej łza w oku.

„Ona była szalona, zabawna i pełna życia” – mówi młoda Brytyjka. „Gdziekolwiek się udała, wszystko wokół niej fruwało, zawsze się śmiała, była szczęśliwa i bardzo głośna”. -dodaje.
pozegnanie1
W ostatnich tygodniach niewiele pozostało z tej pełnej życia 4-letniej dziewczynki z Beverley w Yorkshire. Na końcu Darcee była tak osłabiona, że nie mogła nawet podnieść głowy. Wszystko to za sprawą zespołu Battena, który zdiagnozowano u dziecka w ubiegłym roku.
pozegnanie2

Nieuleczalna choroba stopniowo niszczyła centralny układ nerwowy dziewczynki. Darcee dotykały pogarszające się z każdym razem napady. W końcu nie mogła już chodzić i stać, a nawet jeść i pić samodzielnie. Ponieważ jej stan szybko się pogarszał, samotna matka przeprowadziła się wraz z córką i jej starszym synem Reubenem do hospicjum dla dzieci, aby towarzyszyć Darcee podczas ostatniej podróży.
pozegnanie3
Pod koniec życia 4-latka miała tak mało tkanki tłuszczowej, że nie można było zrobić jej zastrzyku, który dostarczał leki i środki przeciwbólowe.

„Miała dość, wszyscy mieliśmy dość, wiedzieliśmy, że nadszedł jej czas”– mówi Jazz-Roxanne. „Nie miała już ducha walki, jej serce wciąż pompowało krew, ale nie była już sobą, była zupełnie innym dzieckiem.”
pozegnanie4
”Darcee wzięła swój ostatni oddech w moich ramionach. Tym razem był bezbolesny, wolny od cierpienia i niszczycielskich napadów. Po raz ostatni też pocałowała mnie i swojego brata. Uwolniona od tortur i gotowa, jak mówiła, „latać z jednorożcami” – odeszła z tego świata.”
pozegnanie5
Brat Reuben był szczególnie dotknięty śmiercią swojej młodszej siostry, ale Jazz wytłumaczyła mu, że teraz jest jej lepiej i nic ją już nie boli.
pozegnanie6

„W tym roku skończyłaby 5 lat…” – powiedziała Brytyjka.

„Uczyniła mój świat kompletnym. Będę za nią tęskniła i będę kochała każdego dnia, aż pewnego razu spotkamy się ponownie. „
Jazz-Roxanne
Dzieci, które tracą rodziców, nazywane są sierotami. Ale dla rodziców i rodzeństwa, którzy musieli pożegnać swoje córki, synów, siostry lub braci, nie można znaleźć słów. Nie można też wyrazić słowami, co znaczy utrata dziecka, przed którym było całe życie.

Mała Darcee opuściła świat o wiele za wcześnie. Pozostaje jednak wspomnienie o tym, ile szczęścia i miłości dała swojej rodzinie.

Źródło: mirror.co.uk facebook.com

Zobacz także – Obiad w restauracji zakończył się dla tej przygnębionej kobiety łzami wzruszenia. Nie spodziewała się czegoś takiego!


loading...
loading...


Aktualizacja: 4 kwietnia 2019