Wielu rodziców robi to przed zaśnięciem dziecka. Mama tragicznie zmarłej dziewczynki OSTRZEGA!
Średnia 4.3 (86.67%) 3 głosy(ów)

Jak co noc, 23-letnia Dexty wniosła swoją 18-miesięczną córeczkę do małego, przytulnego łóżeczka i pocałowała ją czule na dobranoc. Nie podejrzewała jednak, że dziewczynka już nigdy się nie obudzi.

Kiedy następnego ranka młoda kobieta weszła do dziecięcego pokoju, znalazła maleńkie martwe ciało…
opowiastki

Przyczyną tego tragicznego wypadku były…pluszowe misie.

Mama półrocznej Connie ułożyła je wieczorem między łóżkiem córeczki a ścianą. W ten sposób chciała uchronić dziewczynkę przed upadkiem na podłogę. Dodatkowo na stercie małych pluszaków położyła dużego misia.
opowiastki
W nocy 6 marca największy miś, mierzący ponad metr wysokości przewrócił się na twarz dziewczynki, przez co straciła oddech. Gdy mama znalazła rano nieprzytomną córkę natychmiast zadzwoniła po karetkę. Ratownicy podjęli próbę reanimacji, lecz było już za późno. Connie zmarła w wyniku uduszenia.

opowiastki
”Cały czas obwiniam się za to, co się stało. Gdybym nie włożyła do jej łóżka pluszaków, ona by się nie udusiła i byłaby tu nadal. Może ewentualnie nabiłaby sobie guza, nic więcej” – pisze na Facebooku Dexy.
opowiastki
”Chcę uświadomić wszystkim rodzicom: Nie należy wkładać zbędnych rzeczy do łóżeczka dziecka. Maluchy nie potrzebują nic poza kocem na łóżku, nawet poduszka nie jest potrzebna. Naprawdę mam nadzieję, że tragiczna historia mojej małej księżniczki uratuje życie drugiego dziecka. Tak bardzo za Tobą tęsknię, Connie. Życie czasami jest niesprawiedliwe. Śpij dobrze, kochanie.”

opowiastki
Teraz Dexy musi przywyknąć do ciszy i pustki, do braku odgłosu potykających się małych kroków i śmiechu swojej pociechy.

Ma jednak nadzieję, że jej prywatna tragedia będzie przestrogą dla innych rodziców.

Źródło: facebook.com 

Zobacz także – Słyszałaś o ”najsmutniejszym psie na świecie”? Jeśli nie, musisz poznać jego historię! oraz Ojciec miał zająć się kilkumiesięczną córką. Dziewczynka ledwie to przeżyła!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019