Transpłciowa nastolatka zgwałcona przez trzech mężczyzn podczas pierwszej nocy jako kobieta!
Średnia 3.3 (66.67%) 18 głosy(ów)

Transseksualna nastolatka została zgwałcona przez trzech mężczyzn podczas pierwszej nocy jako kobieta – informuje policja.

Nastolatka pojechała z dwoma przyjaciółmi do gejowskiego klubu Red & Blue, gdzie rzekomo była nękana przez 34-letniego mężczyznę. Kiedy wyszła na zewnątrz, żeby zaczerpnąć świeżego powietrza, mężczyzna i dwóch innych, w wieku 24 i 25 lat, rzekomo poszli za nią i siłą wepchnęli ją do taksówki.zgwałcona1

W samochodzie 24-letni podejrzany zaczął ją dotykać. Nastolatka, która powiedziała, że ​​próbowała się bronić, ale nie mogła, została zabrana do mieszkania, gdzie, jak podają lokalne media, została zgwałcona kolejno przez trzech mężczyzn.

Ofiara zdołała uciec po tym, jak podobno ugryzła jednego z mężczyzn w przyrodzenie. Prawnik ofiary powiedział: „Moja klientka jest transpłciowa. Tej nocy po raz pierwszy wyszła jako kobieta.”

Adwokat dziewczyny zażądał odszkodowania w wysokości 15 tysiąca funtów, które ma zapłacić trzech domniemanych sprawców. Tymczasem prokuratorzy domagali się dla nich sześciu lat pozbawienia wolności. Podejrzani początkowo powiedzieli, że nie byli w klubie Red & Blue, a także nie mieli żadnego kontaktu z ofiarą.
Zmienili jednak swoją historię po tym, jak policja skonfrontowała ich z dowodami DNA znalezionymi na ciele dziewczyny.zgwałcona2

Obrońca jednego z mężczyzn powiedział: „Mój klient nie zaprzecza już, że doszło do aktów seksualnych, ale nie zdarzyły się one wbrew woli ofiary”. Pozostali dwaj podejrzani również nie przyznali się do gwałtu na nastolatce mówiąc, że zgodziła się na seks.


loading...
loading...


Aktualizacja: 5 lipca 2019