Ukryta kamera pokazuje, co robi pielęgniarka swojej 78-letniej podopiecznej. Drastyczne nagranie!
Średnia 4.9 (97.14%) 7 głosy(ów)

78-letnia Sabina Marsden z Anglii była zależna od opiekunów od czasu śmierci męża, ponieważ cierpi na demencję, ciężką wadę wzroku i cukrzycę.

Jej córki Gina i Mandy pomagają

Jej córki Gina i Mandy pomagają mamie najlepiej jak potrafią, odwiedzając ją każdego wieczoru po pracy i w weekendy. Przez resztę czasu Sabina potrzebuje jednak wsparcia pielęgniarki; Dlatego regularnie odwiedzała ją 46-letnia Stacey George, która miała pomagać w codziennym życiu.
opowiastki
Jednak po kilku miesiącach Gina i Mandy zauważyły zmiany w zachowaniu mamy: 78-latka stawała się coraz bardziej zamknięta w sobie, mniej rozmawiała, traciła na wadze i ciągle drapała się po nogach.

Na początku córki nie potrafiły wyjaśnić przyczyny negatywnych zmian, aż w końcu zaczęły podejrzewać pielęgniarkę, ponieważ była ona jedyną osobą, z którą Sabina miała regularny kontakt.

W końcu siostry postanowiły ukryć kamerę w salonie matki, aby sprawdzić, czy mają rację co do swoich podejrzeń.

Gdy Stacey George przyszła do ”pracy” 13 czerwca 2017 roku, nie miała pojęcia, że jest nagrywana. Poniższy filmik pokazuje, jak ”opiekowała się” starszą panią:

Na wideo widać

Na wideo widać, jak Sabina i Stacey George siedzą na kanapie. Kiedy podopieczna próbuje wyprostować swój koc, pielęgniarka niespodziewanie uderza ją bez żadnego powodu, a chwilę później ściąga przykrycie zostawiając Sabinę tylko w krótkiej koszuli nocnej.

Niestety, to jeszcze nie koniec. Mija kilka sekund, kiedy opiekunka obraża i upokarza 78-latkę, mówiąc:  ”Mój Boże, śmierdzisz”  – po czym rzuca w nią koc, obraca się z obrzydzeniem, włącza telewizor i zaczyna jeść jogurt.
opowiastki
Kiedy Gina widzi na swoim smartfonie brutalne sceny rozgrywające się w domu matki, ledwie może utrzymać emocje na wodzy. Kilkanaście minut później wchodzi do salonu, wściekła jak nigdy dotąd.

Natychmiast podchodzi do Sabiny i przytula ją, a pielęgniarce mówi, że była obserwowana. Stacey George zbierając swoje rzeczy pyta kobiety: ”Przepraszam, ale czego ty ode mnie oczekiwałaś?”
opowiastki
Oczywiście siostry poszły na policję, niestety bez pożądanego efektu, ponieważ Stacey George otrzymała tylko ostrzeżenie.

„Moja matka musiała przejść przez piekło. Kara jest niczym więcej niż klepnięciem w dłoń, po prostu nie mogę zrozumieć tej decyzji.” -mówi jedna z nich.

opowiastki
Gina i Mandy postanowiły upublicznić nagranie w internecie, aby ostrzec inne rodziny i chronić osoby starsze przed podobnymi nadużyciami.

Źródło: mirror.co.uk youtube.com

Zobacz także – 20 zdjęć z Korei Północnej, które według przywódcy Kima Dżong Una nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Docenisz to, że mieszkasz w Polsce! oraz Morgan Freeman zamienia 124-hektarowe ranczo w raj dla pszczół! WSPANIAŁA INICJATYWA!


loading...
loading...


Aktualizacja: 20 stycznia 2020