Więziono ją w stodole przez 11 lat! Zobacz, jak dziś wygląda świnia, która przeżyła koszmar!
Średnia 4.7 (94.29%) 7 głosy(ów)

Świnia, która została zaniedbana w najokrutniejszy sposób, jaki można sobie wyobrazić, po 11 latach wreszcie dowiedziała się, czym jest miłość.

Więzienie w stodole

Anna jest świnką uratowaną po latach więzienia w stodole. Była strasznie zaniedbana,a jej racice nigdy nie były przycinane przez co bolesne było podjęcie jakiegokolwiek kroku. Za każdym razem, gdy próbowała chodzić, krzyczała z bólu.

opowiastki

”Kiedy stała, piszczała z bólu. Najchętniej klęczała lub stawała na piętach.” – mówi weterynarz opiekujący się Anną.

Zwierzę miało również wiele problemów zdrowotnych, które pozostawały nieleczone – podrażniona skóra, zakażone oczy, zapalenie stawów.

opowiastki

Jeszcze bardziej bolesne było to…

Jeszcze bardziej bolesne było to, że nie wiedziała, czym jest dotyk i nigdy nie wchodziła w interakcje z innymi zwierzętami. Była całkowicie odizolowana i zupełnie sama – to okrutne środowisko dla świni, ponieważ są to zwierzęta niezwykle towarzyskie.

Na szczęście jej życie będzie o wiele lepsze teraz, gdy Anna (wcześniej nazwana Hannah) została uratowana przez Happy Tails Farm Sanctuary w Kingston w Ontario.

opowiastki

Carla Reilly Moore, która założyła sanktuarium wraz z mężem, otrzymała telefon w sprawie świnki i natychmiast przyjęła ją do swojego azylu.

Właściciele Anny zostali złapani i oskarżeni o okrucieństwo wobec zwierząt, zaniedbanie i porzucenie.

opowiastki

Kiedy Carla po raz pierwszy zobaczyła swoją nową podopieczną, była zszokowana i zdziwiona, że wciąż żyje.

Anna została zabrana do weterynarza

Anna została zabrana do weterynarza i pierwszą rzeczą, którą zrobił lekarz, było doprowadzenie jej racic do normalnego stanu, aby mogła znowu chodzić. Otrzymała również leki przeciwbólowe i przeszła bardzo potrzebną kąpiel.

opowiastki

Po kilku dniach zaczęła wyłaniać się prawdziwa osobowość Anny.
„Transformacja była niewiarygodna! Naprawdę nie mam żadnych słów i nigdy nie widziałam, żeby zwierzę tak szybko się zmieniło. Ona je winogrona z mojej ręki, opiera głowę na mojej nodze, pozwala się podrapać i dotknąć twarzy, a ja daję jej swoją miłość. Anna wyraźnie wie, że jest teraz bezpieczna. Po prostu brak mi słów na emocje, które odczuwam!”mówi Carla.

opowiastki

„Anna chodzi po całej stodole i może tego nie wiesz, ale świnie machają ogonem jak psy, kiedy są szczęśliwe i zadowolone. Ona nie machała ogonem aż do tej chwili!”-dodaje.

 

Dzielna świnka

Dzielna świnka będzie musiała jeszcze jakiś czas mierzyć się z traumą, jaką przeżyła przez człowieka, ale mamy nadzieję, że z każdym dniem będzie szczęśliwsza i wkrótce upora się z bolesną przeszłością!

Źródło: happytailsfarmsanctuary.ca facebook.com

Zobacz także – 16 absurdalnych rzeczy, które są zabronione w Korei Północnej. Po przeczytaniu będziesz szczęśliwy, że mieszkasz w Polsce! oraz Odebrała córkę z przedszkola. Gdy w domu zdjęła jej ubranie była w SZOKU!


loading...
loading...


Aktualizacja: 15 maja 2019