Zakonnica pędziła na rowerze 67 km/h! Dzisiaj mówi o niej cały internet!
Średnia 4.5 (90%) 2 głosy(ów)

Siostra Leopolda z Zakonu Sióstr Elżbietanek w Poznaniu stała się ostatnio prawdziwą gwiazdą internetu. Wszystko za sprawą tego, że pędziła na rowerze aż… 67 km/h!

Jej dynamiczną i szaleńczą jazdę nagrał przypadkowy kierowca, a następnie opublikował w sieci.
Filmik szybko się rozprzestrzenił i od tego czasu Leopolda jest jedną z najsławniejszych zakonnic w internecie.

Zawrotna prędkość, z jaką pędziła do grobu św. Jakuba znajdującego się w hiszpańskim Santiago de Compostela, naprawdę robi wrażenie.

Mało brakowało, a Elżbietanka złamałaby przepisy, ponieważ w miejscu nagrania jest ograniczenie prędkości do 70 km/h.

Pytana, jakim cudem udało jej się osiągnąć taką prędkość, odpowiada:

”To żaden cud, wykorzystałam jedynie to, co dał mi pan Bóg: dobrą pogodę, siłę w nogach i wygodną drogę z górki . Wyciszyłam się, nadałam rowerowi prędkość i pozwoliłam nieść się prawom fizyki. Dopiero u celu jeden z księży uświadomił mi, że mówią o mnie w telewizji. Uwierzyłam dopiero, gdy zobaczyłam samą siebie na ekranie. Nie wiem nawet w którym momencie mnie nagrywano, całkowicie skupiałam się na jeździe i nawet nie odczułam tej prędkości.”

Jesteśmy pod wrażeniem pełnej krzepy i energii siostry, ale następnym razem prosimy, by założyła kask, kiedy raz jeszcze będzie chciała bić rekordy kolarstwa!


Źródło: youtube.com

Zobacz także – Znamy nową sztuczkę złodziei samochodów! Zaskakująco prosta, ale skuteczna! oraz Ta kobieta ma 20 różnych osobowości! W wyniku choroby zmienia tożsamość 5 razy dziennie!


loading...
loading...


Aktualizacja: 18 stycznia 2019