Matka tego dziecka zmarła podczas porodu. Ale to, co stało się chwilę później jest medycznym cudem!
Średnia 4 (80%) 7 głosy(ów)

Ta historia jest tak niezwykła, ponieważ dotyczy czegoś, czego nikt nie potrafi wyjaśnić.

Ponieważ ta kobieta była klinicznie martwa przez 10 minut.

Melanie Pritchard nie miała wątpliwości, że jej ciąża będzie normalna. Pojawiła się w szpitalu, kiedy zaczęły się skurcze i czekała na narodziny malucha. Kobieta ma już małego synka,

Brady, ale wraz z mężem zdecydowała się na jeszcze jedno dziecko. Jednak w dniu porodu nic nie było takie, jakie sobie wyobrażała.
opowiastki
Zanim Melanie pojechała do szpitala, zadzwoniła do matki i powiedziała jej, gdzie jest, i że wszystko jest w porządku. To była ostatnia rzecz, którą pamięta. Wkrótce potem zaczął się największy koszmar w jej życiu.

Zaczęło się nieszkodliwe. Melanie powiedziała swojemu mężowi Dougowi, że czuje zawroty głowy i że coś jest nie tak, jednak lekarze jednak niczego nie znaleźli.

Wszyscy czekali, aż poród zacznie się na dobre.
opowiastki

Ale zamiast tego stało się coś strasznego. Doug zobaczył głowę żony pochyloną na bok. Jej bicie serca i tętno natychmiast spadły do zera, a tętno nienarodzonego dziecka zaczęło migotać.

Mężczyzna był przerażony i w panice zawołał lekarzy, którzy natychmiast wbiegli na salę. Serce Melanie przestało bić. Nikt w tym momencie nie potrafił wyjaśnić, co się dzieje.
opowiastki
Melanie została przewieziona na salę operacyjną. Kobieta nie oddychała, a bicie jej serca ustało. Doug zobaczył twarze lekarzy i nagle uświadomił sobie, że jego żona umiera. Dziś zostanie wdowcem. Jego strach nie znał granic.
opowiastki
W pierwszej kolejności lekarze zajęli się nienarodzonym jeszcze dzieckiem. Wykonali cesarskie cięcie, aby uratować dziewczynkę, inaczej umarłaby wraz z matką. Specjaliści pomogli przyjść na świat zdrowej, małej Gabrielli. Ale stan Melanie nadal nie ulegał żadnej poprawie.
opowiastki
Kobieta była klinicznie martwa przez 10 minut, była sztucznie wentylowana i czterokrotnie przywoływana do życia przy pomocy defibrylatora. Płyn owodniowy przedostał się do układu krążenia i spowodował zatrzymanie akcji serca, podczas gdy tętnica została dodatkowo uszkodzona podczas cięcia cesarskiego.

Teraz jej żołądek wypełnił się 5 litrami krwi. Lekarze obawiali się, że ten stan spowodował trwałe uszkodzenie ciała. Zakładali, że Melanie nigdy nie będzie oddychać niezależnie i prawdopodobnie potrzebna będzie transplantacja płuc i serca.
opowiastki
Zero szans na przeżycie – powiedzieli lekarze. Sugerowali, iż Doug powinien się z nią pożegnać, bo nie dawali Melanie więcej czasu. Z ciężkim sercem i we łzach, jej ukochany mąż podszedł do łóżka: „Kocham cię. Brady i Ella są piękni i kochają cię równie mocno. Jeśli zdobędziesz siłę, by walczyć, walcz!”
Melanie

Lekarze stwierdzili, że to, co powinno nastąpić w ciągu następnych 24 godzin, było sprzeczne z jakimkolwiek prawem medycznym.

Melanie nagle zaczęła oddychać i samodzielnie mówić. Była zdezorientowana i zapytała:

„Gdzie jestem, gdzie jest moje dziecko?” Nikt nie mógł uwierzyć w to, co się dzieje w szpitalnej sali. Doug przyniósł jej swoją nowo narodzoną córkę, a ona trzymała ją i płakała, podobnie jak personel szpitala. To, że powróciła do życia, oddychała i mówiła, było medycznym cudem.

Jej powrót do zdrowia był szybki. Została wypisana ze szpitala 6 dni później. Droga do pełnego wyzdrowienia nie była łatwa, ale z lekarzami mówiącymi, że nie ma dla niej nadziei, jest to niesamowite osiągnięcie.

Dziś Melanie jest zdrowa, podobnie jak mała Gabrielle. Wspólnie z mężem żyją pełnią życia, ponieważ wiedzą, jak szybko może się ono skończyć. Ich miłość stała się jeszcze silniejsza w wyniku tego strasznego wydarzenia i nauczyli się być wdzięczni za każdy dzień.

Źródło: youtube.com twitter.com godvine.com cbn.com

Zobacz także – 14 wielkich metamorfoz! Nie poznasz ich po schudnięciu!

oraz 33 letni Polak dobrowolnie usunął sobie genitalia! PRZEKONAJ SIĘ, dlaczego.


loading...
loading...


Aktualizacja: 10 kwietnia 2019