„Całuj te buty, no całuj”! Grupa nastolatków poniża i kopie bezbronnego chłopca!
Średnia 3.5 (69.33%) 15 głosy(ów)

Telewizja Polsat News wyemitowała szokujące nagranie, którym grupa nastolatków „pochwaliła się” na jednym z portali filmowych. Na filmie widać, jak grupka chłopców zmusza młodszego kolegę do całowania ich butów. Po wielokrotnych upokorzeniach, agresywnych gestach i kopnięciach, napastnicy wrzucają rower młodszego chłopca do wody. O zdarzeniu poinformowani zostali już policjanci z Białej Podlaskiej, ponieważ jak podaje polsatnews.pl to stamtąd otrzymali nagranie.

rower1
polsatnews.pl

Do bulwersującego nagrania dotarli dziennikarze telewizji Polsat News, który został wyemitowany 12 lipca (piątek). Widać na nim jak nastolatkowie terroryzują młodszego chłopca. Pod groźbą wrzucenia roweru do stawu każą się całować w buty.

rower2
polsatnews.pl

„Całuj te buty. No całuj. Nie? To roweru nie będzie! Zaraz spadnie ten rower”

Gdy w końcu młody człowiek ulega i całuje swoich oprawców po butach to i tak rower ląduje w wodzie. Na nagraniu słuchać salwy śmiechu. Film urywa się, gdy pokrzywdzony wchodzi po rower do wody.

rower3
polsatnews.pl

Nastolatkowie nie unikną odpowiedzialności, zajmie się nimi sąd dla nieletnich – mówiła w rozmowie z „Dziennikiem Wschodnim” podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

rower4
polsatnews.pl

Nastolatkom za ich wybryk grozi nadzór kuratora, a być może nawet poprawczak

Źródło zdjęć i film – polsatnews.pl


loading...
loading...


Aktualizacja: 15 lipca 2019