Pisze list do Google z prośbą o wolny dzień dla swojego taty. Odpowiedź zaskakuje nie tylko ją!
Oceń ten post

Pewna dziewczynka postanowiła, że ”załatwi” tacie wolne w pracy. W tym celu napisała list do Google i zawarła w nim najważniejsze informacje oraz swoją prośbę. W swoim liście słodko, ale stanowczo stwierdza, że w życiu są ważniejsze rzeczy niż praca:opowiastki

”Drodzy pracownicy Google,

Czy możecie się, proszę, upewnić, że kiedy tata idzie do pracy, to dostanie dzień wolny. Na przykład mógłby dostać wolne w środę. Ponieważ tata tylko dostaje wolne w sobotę.

Od Katie

PS. To są tatusia URODZINY!
P.PS Jest lato, wiecie…”

 

Mogłoby się wydawać, że taki list nie doczeka się odpowiedzi, a jednak! Pracodawca ojca dziewczynki odpisał na niecodzienną prośbę, a nawet postanowił spełnić ją z nawiązką!:

opowiastki
”Droga Katie,

Dziękuję za troskliwą uwagę i prośbę.

Twój ojciec ciężko pracował nad zaprojektowaniem wielu pięknych i wspaniałych rzeczy dla Google i milionów ludzi na całym świecie.

Z okazji jego urodzin, a także mając na uwadze znaczenie wolnego dnia w niektóre środy podczas lata, dajemy mu cały pierwszy tydzień lipca na wakacje.

Miłego dnia!

Daniel Shiplacoff”

Katie

Odkąd mała Katie zdołała uzyskać nie tylko jeden, ale całe 7 dni wolnego dla swojego taty, mężczyzna musi być z niej bardzo dumny!
Przydałby Ci się urlop? Może ta urocza dyplomatka pomoże i Tobie? 🙂

Rzecznik Google potwierdził, że list jest autentyczny, a dodatkowy urlop został przyznany ojcu Katie.

Źródło: happiest.net

Zobacz także – Więziono ją w stodole przez 11 lat! Zobacz, jak dziś wygląda świnia, która przeżyła koszmar! oraz Dziecko z sierocińca wychudzone prawie na śmierć! Pomoc w ostatniej chwili! oraz ”Ja albo psy. Wybieraj”. Wybrała zgodnie ze swoim sercem…


loading...
loading...


Aktualizacja: 20 maja 2019