Siostra amerykańskiego modela cierpi na zespół Downa. W dniu urodzin otrzymuje od niego niezwykłą niespodziankę!
Średnia 4.3 (86.67%) 6 głosy(ów)

Chris Garafola jest rozchwytywanym modelem z Bostonu. Po zdobyciu doświadczenia w kampaniach reklamowych dla Pumy i New Balance, niedawno został uznany za jednego z „25 najgorętszych mężczyzn na Instagramie” przez międzynarodowy magazyn modowy ”Harper’s Bazaar”.

Niedawno jednak internetowa gwiazda trafiła na nagłówki w zupełnie inny, bardziej emocjonalny sposób.
opowiastki
Chris ma bardzo bliskie relacje ze swoją starszą siostrą Brittany.

„Moim celem jest upewnienie się, że moja siostra prowadzi wygodne życie. Że ma kogoś, kto się nią opiekuje i że pozostaje zdrowa. Jeśli ona jest szczęśliwa, ja też.” – mówi model.

Na pierwszy rzut oka to nic niezwykłego. Który brat nie dba o swoją siostrę – i na odwrót?
opowiastki

Co istotne, starsza siostra Chrisa urodziła się z Trisomią 21, znaną również jako zespół Downa. Dzielna Brittany nigdy jednak nie uległa chorobie i zawsze naśladowała swojego ukochanego brata. Na przykład kiedy Chris dostał nowy telefon, ona natychmiast też go potrzebowała.

Wyprowadził się z domu i rozpoczął studia, ona z kolei przeniosła się do wspólnoty mieszkaniowej dla dorosłych ze specjalnymi potrzebami, w której mieszka od dziesięciu lat. Nigdy nie chciała i do teraz nie chce być w żaden sposób gorsza od Chrisa, pragnie być tak niezależna i odnosząca sukcesy jak on, co zawsze było wielkim powodem do dumy dla nich obojga.
opowiastki
Nic więc dziwnego, że Brittany szybko zaintrygowała się pracą brata jako modela. Kiedy po raz pierwszy zobaczyła Chrisa wraz z Gisele Bundchen na okładce błyszczącego czasopisma, mógł on dostrzec błysk w jej oczach.

Na zbliżające się 32 urodziny, Chris chciał podarować jej coś wyjątkowego, coś co Brittany nigdy nie zapomni. Postanowił, że zaprosi ją na sesję zdjęciową!
opowiastki
Pomimo swoich doświadczeń Chris nigdy nie byłby w stanie samodzielnie zorganizować profesjonalnej sesji zdjęciowej, więc zwrócił się o pomoc do swoich współpracowników i przyjaciół – wszystkich stylistów, wizażystów, fotografów, itd.
opowiastki
Kerryann, dumna matka wspaniałego i zgodnego rodzeństwa, była wtajemniczona w cały plan i pojechała z Brittany do Bostonu w przeddzień jej urodzin. Ostatnia noc była próbą cierpliwości dla wszystkich zaangażowanych – Brittany zastanawiała się, co czeka ją następnego dnia, a Kerryannie i Chrisowi coraz trudniej było trzymać język za zębami.
opowiastki
Wreszcie, rano 20 lipca tego roku, nadszedł wielki dzień dla Brittany. Po śniadaniu Chris zaprosił swoją siostrę na spacer – rzekomo obiecany prezent.

„Wyraz jej twarzy prawie mnie zabił.”– wspomina model. „Spojrzała na mnie mówiąc:” To wszystko? Czy dzisiaj nie robimy nic więcej?”

Tym większa była niespodzianka, kiedy w końcu dotarli na miejsce docelowe. Cały zespół, w gotowości czekał już na solenizantkę, by spędzić kolejne godziny na robieniu zdjęć. Według Chrisa jego siostra zachowała się jeszcze bardziej profesjonalnie, niż wiele prawdziwych modelek.
Chris

Modelki i modele często są oskarżani o bycie powierzchownymi i o szukanie jedynie wspaniałej kariery. Jednak nie można powiedzieć tego o cudownym człowieku i wspaniałym bracie. Pomimo sukcesu, Chris nie zapomniał o swojej rodzinie, swojej siostrze.

A jeśli Brittany jest szczęśliwa, to on też jest – tak, jak mówił. Oboje mogą być szczęśliwi, że mają siebie nawzajem.

Ciekawe, co wymyśli na następne urodziny!

Źródło: people.com facebook.com facebook.com instagram.com

Zobacz także – 10 pomników, obok których nie można przejść obojętnie. One upamiętniają najbardziej bolesne wydarzenia w dziejach ludzkości.


loading...
loading...


Aktualizacja: 4 kwietnia 2019