Sąsiedzi łączą siły, aby naprawić zrujnowany dom starszej kobiety. Zobacz efekty ich bezinteresownej pracy!
Średnia 5 (100%) 1 głosy(ów)

Chociaż nie jest obowiązkiem kochać bliźniego, być dla niego dobrym i życzliwym człowiekiem, jest to idea, według której wszyscy powinniśmy żyć.

Kristin i Adam Polhemus z USA mieszkają obok uroczej starszej kobiety, Anny Glancey. Emerytowana nauczycielka kochała swój dom, ale niestety mijające lata i Matka Natura sprawiły, że budynek był w coraz to gorszym stanie.

Grzywna

Kilka miesięcy temu Anna otrzymała od urzędników miejskich zawiadomienie, że może zostać ukarana grzywną w wysokości do 3000 USD (ponad 10 000 zł) za naprawy, które trzeba było wykonać w jej domu.
opowiastki
Wyraźnie zrozpaczona perspektywą ukarania, Glancey pokazała list swoim sąsiadom.

”Nie wiem, co mam robić, nie naprawię tego sama”-powiedziała, na co para z uśmiechem na twarzy przekonała zmartwioną kobietę, że pomogą jej we wszystkim.

Apel o wsparcie

Kristin zamieściła post na Facebooku, aby poprosić lokalnych mieszkańców o wsparcie w odnowieniu domu Anny, w którym ta mieszkała od dziecka.
opowiastki

Młoda kobieta nie spodziewała się, że na jej apel odpowie aż 25 chętnych, którzy bezinteresownie chcieli poświęcić kilka weekendów, by emerytowana nauczycielka nie musiała martwić się przyszłością.
opowiastki
Wolontariusze przywieźli własne zapasy, a lokalna restauracja podarowała żywność, by nakarmić pomocników, którzy malowali dom, pracowali nad zagospodarowaniem trawnika i przymocowaniem werandy.
opowiastki
”Byliśmy otoczeni przez wspaniałych ludzi; tych, którzy rzucają nam wyzwanie, aby kochać mocniej i którzy bezinteresownie dają wolny czas.”-napisała w sieci Kristin.
opowiastki

opowiastki

Pomoc

Adam powiedział, że szacuje, iż ogromna grzywna plus wynagrodzenie dla pracowników kosztowałyby Annę tysiące dolarów. Dzięki niezwykle dobrym ludziom, którzy zaangażowali się w pomoc, starsza kobieta uniknęła wielkich strat finansowych.

Ponadto lokalni urzędnicy twierdzą, że naruszenia zostały usunięte dzięki poprawkom.
opowiastki

„Jestem wdzięczna za ich pomoc, hojność i troskę … Są dobrymi sąsiadami” – powiedziała Anna.

Jeśli chodzi o Adama i Kristin, to właśnie na tym polega bycie dobrym sąsiadem.
Anna
„Mała miłość idzie długą drogą, a tylko odrobina drapania, podkładu i lekkiej stolarki.  Zmieniła coś nie tylko dla tego małego historycznego domu, ale także dla serca naszej sąsiadki” -napisała Kristin.

To naprawdę wielki gest! Czapki z głów dla Kristine, Adama i wszystkich wolontariuszy!

Źródło: theepochtimes.com

Zobacz także – Gwałcili ją w czwórkę, a potem rozpowszechnili nagranie wśród znajomych. 15-latka nie wytrzymała ciągłych szykan i upokorzeń… Mężczyzna porzuca psa w lesie, ale nie zauważa małego szczegółu. Kara przychodzi szybko! [WIDEO]


loading...
loading...


Aktualizacja: 10 kwietnia 2019